- Lisa31 maart 2023 om 20:13
Goedenavond,
Ik heb woensdag een snee gekregen door een nagel bij vingeren en ook een kleine blauwe plekje. (De snee zit aan de linker kant tussen de bultje -weet de naam niet- boven de ingang van m’n vagina) ik ben naar de huisarts geweest die zegt dat het gaat genezen en dat ik het tijd moet geven. Maar sinds vanavond heb ik last van bloed propjes die uit het sneetje komen, daarnaast begin ik last te krijgen van diarree en meerdere steekjes aan het sneetje. Ik weet eigenlijk niet wat ik nu moet doen omdat de bloed propjes woensdag, gisteren en vandaag overdag er nooit waren.
Zou dit een infectie zijn? Moet ik wachten tot dat de steekjes erger worden of morgen toch maar de huisartsen post bellen?
Gr Lisa
4 reactiesReagerenSuus31 maart 2023 om 21:11Hoi,
Als je denkt een infectie te hebben,bel dan even met de huisartsenpost om advies.
Reageren
Dan kunnen zij bepalen of er naar gekeken moet worden.Anoniem1 april 2023 om 21:09Lisa bedoel je niet je clitoris bovenaan bij de opening van jouw vagina?
ReagerenJAM29 juli 2024 om 01:33Snee door vingeren en sneetje maar last van ingang lins onder wat kan ik doen
ReagerenJohn (moderator)
29 juli 2024 om 18:06Even naar de huisarts gaan misschien?
Reageren


