Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Sneetje in mijn eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • L en A

    Hallo,
    Ik en mijn vriendin experimenteren sinds een tijdje met wat dingen tijdens seks, een van die dingen is “sounding” (plasbuis penetratie, ja we desinfecteren alles), wij doen dit door heel langzaam maar zeker een staafje in mijn penis te duwen.

    Het staafje is ongeveer 7mm dik op het grootste punt en na een paar dagen proberen ging hij er vandaag zonder veel moeite voor de eerste keer geheel in.
    Maar toen we hem eruit haalden kwam er een kleine beetje bloed mee, maar 2 druppels en daar schrok ik wel van want het deed geen pijn. Ik heb direct het bloed afgespoeld en het bloedde niet door.
    Dit was allemaal ongeveer 20 minuten geleden, ik heb verder geen pijn aan mijn penis.

    Is er een kans dat als ik ga plassen dat het een ontsteking of infectie veroorzaakt?
    Moet ik langs mijn huisarts?

    Alvast bedankt.

Reageer op: Sneetje in mijn eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.