- Sara14 september 2022 om 16:42
Hoi!
Ik heb een vraag wat betreft mijn vagina en de geur van mijn afscheiding. Sinds ongeveer een jaar heb ik ineens last van afscheiding die anders ruikt dan normaal. Het beste kan ik het omschrijven als een beetje een soort kaasgeur. Niet echt bepaald lekker. Ook de structuur is iets anders, het is wat dikker.
Ik heb al een heleboel dingen uitgesloten: ik heb geen soa (meerdere keren getest), geen bacteriële vaginose of schimmelinfectie, heb niet ineens een ander dieet (ik ben vegetariër maar ben dit al 5 jaar), ik ben niet zwanger en ik gebruik ook geen producten om mijn vagina te wassen zoals zeep of van die speciale wasgels. Ik spoel onder de douche alleen met water. Ik draag geen ander ondergoed of andere kleding dan een jaar geleden. Kortom: ik snap gewoon niet waarom dit ineens sinds een jaar zo is. Ze kleur van de afscheiding is wel gewoon wit. En af en toe heb ik wel eens een paar dagen ertussen zitten dat die geur er niet is. Ik slik de pil microgynon 50 maar doe dit ook al 5 jaar, dus ook dat lijkt me niet de oorzaak.Iemand die dit ook wel eens heeft meegemaakt? Eerder had ik nooit last van een stinkende vagina en ik vind het ook
Heel irritant en gênant. Als ik seks wil
Hebben met mijn vriend ga ik nu eerst naar de wc om mezelf ‘schoon’ te maken. Dan spoel ik soms mijn vagina of veeg ik mijn vagina extra goed af.Ik ben een beetje radeloos eerlijk gezegd omdat ik gewoon geen idee heb hoe dit kan.. alle opties die het zouden kúnnen veroorzaken zijn uitgesloten. En ik had hier eerst nooit last van. Iemand die me kan helpen?
1 reactieReagerenEvelyne15 september 2023 om 21:58



