Zoeken Vraag het forum

Verschrikkelijk jeuk en meer

  • Anoniem

    In april is bij mij een blaasontsteking geconstateerd. Ik heb daarvoor 2 antibioticakuren gehad.

    Na die kuren bleek een schimmelinfectie ontstaan te zijn. Daar heb ik twee fluconazol tabletten voor ingenomen, verschillende cremetjes voor gebruikt en vaginale tabletten voor voorgeschreven gekregen. Nu bijna 3 weken verder, zijn de klachten (jeuk en gevoelig bij plassen) niet verminderd.

    Sterker nog, ik heb verschrikkelijke last van mijn darmen gekregen. Verstopping wat zorgt voor buik- en rugpijn. Daarvoor gebruik ik al verschillende middelen (roos vicee laxo, probiotica, yakult), maar deze lijken niet te werken. Daarbij heb ik ook last van mijn tepels gekregen, ruikt mijn urine naar en ben ik erg moe, maar gaat slapen moeilijk.

    Een zwangerschap kan het niet zijn, omdat ik de pil slik en mijn vriend een condoom gebruikt (die we altijd achteraf nog controleren). Omdat de klachten wel erg overeenkwamen met zwangerschap heb ik wel een test gedaan, voor mijn menstruatie (dit zou volgens een medewerker betrouwbaar genoeg zijn). Deze was negatief. Een soa lijkt me ook vrij onlogisch.

    Heeft iemand enig idee wat dit zou kunnen zijn? Is dit nog die schimmelinfectie of lijkt het heel ergens anders op?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan inderdaad nog steeds een schimmelinfectie zijn. Ga in ieder geval terug naar de huisarts. Vraag een verwijzing voor de MDL-arts en de gynaecoloog

    Reageren
    Catootje

    Bij een antibioticum kan je beter een goed vitamine B-complex slikken, voor een betere darmflora. Ook is een speciaal probioticum aan te bevelen. Van die yakultspulletje doen niet zoveel. Op Groenevrouw.nl staat daar meer nuttige info. op. Bij verstopping zou je wat vezels als Colon Clean kunnen proberen. Mij helpt het in elk geval.

    Pilgebruik zorgt wel voor veranderingen in je lichaam, kan de kans op infecties en schimmels vergroten. Ook zorgt het voor allerlei tekorten in je lichaam, zoals zink en vitamine B.

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor de reacties!

    2 juni toch naar de huisarts gegaan. Daaruit kwam voort dat ik twee weken rust moet houden en geen crèmetjes en dergelijke meer mag gebruiken, omdat dat voor de irritatie kan zorgen. De fluconazol heeft waarschijnlijk voor al deze bijwerkingen gezorgd.

    De jeuk en het veel moeten plassen blijft aanhouden en ook de geur van mijn urine in de ochtend ruikt nog steeds vreemd. Beetje een visachtige geur.
    Ook de vermoeidheid houdt aan.

    Mijn darmen zijn ook nog steeds van slag, dus ik ga zeker kijken naar jouw tips Catootje!

    De pijn in mijn borsten werd alleen maar erger. Daar heb ik gisteren Daktarin crème opgesmeerd, omdat de huisarts suggereerde dat daar ook een schimmelinfectie in zou kunnen zitten (ondanks dat zij zelf dit niet goed kon zien). Dit lijkt nu te helpen.

    Reageren
Reageer op: Verschrikkelijk jeuk en meer
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Wat kun je doen aan vaginale jeuk?
5 min leestijd

Wat kun je doen aan vaginale jeuk?

Jeuk aan je anus
5 min leestijd

Jeuk aan je anus

5 min leestijd

9 oorzaken van vaginale jeuk

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.