Zoeken Vraag het forum

Uitlaatklep tand

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik moet toegeven ik ben iemand die altijd alles op zoekt op het internet.
    Ik heb 3 weken geleden mijn ene wijsheidstand laten trekken. De andere wijsheidstand was deels doorgebroken en de kaakchirurg wou het uitstellen omdat de kans erin zat dat hij nog naar boven komt de tand. Ik ben namelijk 17 dus vond hij dat nog jong.

    De chirurg zei dat er al een hele kleine ontsteking opzat. Als het ooit een abces zou worden moest de tand eruit.Ik vertrek binnen 3 weken voor 3 weken op reis en ik wil heel graag mee want het is namelijk met mijn vriendin. Ik zit er dus heel erg mee in dat ik net dat abces zal krijgen wanneer ik op reis moet vertrekken en dat die tand zal moeten getrokken worden. Dan lees ik ook op het internet iets van Parodontitis en dat houd mij heel erg bezig. Ik zit ook constant met mijn tong te voelen als de tand niet wat doorbreekt en jawel de tand is er al meer uit dan 3 weken geleden. Maar ik voel mijn kaakbeen wel enorm aan die kant. Zou dit kunnen zijn door constant te voelen aan die tand in de hoek van mijn mond dat de spier wat gevoelig is geworden?

    Sorry voor het storen, hopelijk is er wat begrip

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou heel goed kunnen dat het door het constant voelen komt. Ik zou daar ook maar eens mee stoppen.
    Ga naar de tandarts en laat naar de ontsteking kijken. Als ze er nog is vraag dan om een recept voor een kuur. Die kun je dan eventueel meenemen op vakantie. Vraag dan ook om een pijnstiller. Brufen 600. ook die dan meenemen. Dan hoef je daar niet meteen naar een tandarts als er problemen zouden komen.

    Reageren
Reageer op: Uitlaatklep tand
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.