- Anoniem12 november 2015 om 19:10
hoi,
ik roei, en heb na een hele rustige training een hele hoge hartslag.
mijn trainer maakt zich daar zorgen over. ca. 65 aanslag per 30sec. andere hebben dan ca. 45. weet iemand miscshien wat dit kan zijn.3 reactiesReagerenJohn (moderator)
12 november 2015 om 19:34Hartslag is geen eenheidsworst. Daar bedoel ik mee dat dat bij iedereen anders kan zijn. Mede afhankelijk van de conditie… Als hij daar bezorgd over is, mag hij je niet laten roeien maar moet hij je naar de dokter verwijzen.
ReagerenAnoniem19 november 2015 om 19:34hoi,
Reageren
dat heeft hij gedaan, en ik heb een bloed test moeten doen. met als resultaat dat er niets aan de hand is met mijn bloed. ook blijkt dat hij per 15seconde telt en niet per 30…… wel erg hoog. moest vandaag ook stoppen met roeien omdat het gevaarlijk werd… is het iets met mijn hart? ik ga binnenkort ook een sportkeuring doen, en ze gaan een filmpje maken van mijn hart.John (moderator)
19 november 2015 om 19:44Het is normaal om per 15 seconden te tellen. Dat maakt verder niet uit. Alleen is met een bloedtest niet te controleren of je een te hoge hartslag hebt. Er had een ECG gemaakt moeten worden om daarachter te komen. Maar dat gaan ze dan bij de sportkeuring doen.
Reageren
Er hoeft overigens niets mis te zijn met je hart hoor. Het kan zijn dat je van jezelf uit een hogere hartslag hebt.


