- Anoniem26 juli 2016 om 11:15
Hallo,
Ongeveer twee en een halve week geleden heb ik een harde klap(vuist) op precies op het midden van mijn borst gehad. De eerste twee dagen was de pijn verschrikkelijk en was ik erg benauwd. Nu is de pijn al 2 weken zeurend en kan ik niet echt veel bewegen. De pijn zitten echt in het midden van mijn gehele borst, ik denk het borstbeen. Van buiten af valt er niks te zien, het is niet blauw en ook niet dik.
Is het nodig dat ik naar de dokter ga om evt. schade uit te sluiten? Was is de genezingsperiode voor zoiets.2 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 juli 2016 om 11:172,5 week is op zich al best lang. Ik denk dat je er inderdaad goed aan doet om even naar de huisarts te gaan.
ReagerenAnoniem26 juli 2016 om 12:03De pijn is al wel stukken minder hoor. Ik ben niet iemand die zomaar voor een klein iets naar de huisarts gaat, maar misschien is het toch wel even beter
Reageren


