Zoeken Vraag het forum

Aanhoudende pijn in arm na val van trap.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    November 2013 ben ik van de trap gevallen. Ik ben toen met m’n elleboog op de traptrede terecht gekomen en heb zo een flinke klap op elleboog en bovenarm opgelopen.
    De pijn genas wel, maar sindsdien heb ik bij elke foute beweging een enorme felle pijn aan de binnenkant van m’n arm. Dat is in de loop van de tijd alleen maar erger geworden. Het voelt nu alsof de spier door midden wordt gescheurd.
    Er kan dus een tijdje niets aan de hand zijn, maar dan die ene verkeerde beweging en ik verga weer van de pijn. Daarna nemen de klachten dan weer langzaam af.
    Ook is de bewegingsrange van deze arm veel kleiner geworden.

    Verschillende bezoeken aan de huisarts hebben niets opgeleverd, behalve vorige maand eindelijk een verwijzing naar de fysiotherapeut. (Ik weet dat een verwijzing niet meer perse noodzakelijk is. Reden dat ik het noem is omdat de huisarts geen idee had waardoor de klachten blijven en dus maar doorverwees naar een spierspecialist, de fysiotherapeut. Volgens hem is dit geen gebied voor een orthopeed aangezien het de spieren betreft en niet de gewrichten.)

    Het vervelende is dat ik dit soort klachten eerder heb gehad toen ik met een vinger achter de deurknop ben blijven hangen. Ook steeds bij een verkeerde beweging opnieuw pijn. Dat is uiteindelijk vanzelf over gegaan, maar heeft ook meer dan een jaar geduurd. Zo’n vinger is wat makkelijker te omzeilen dan een hele arm…
    Anderhalve maand terug heb ik een aanrijding gehad en heb nu last van m’n nek.
    Ook daar zat een stijgende lijn in, in het genezingsproces, maar nu is dat eigenlijk ook vrij pijnlijk bij verkeerde bewegingen.
    Het voelt nu net zoals m’n arm, alsof de spieren niet ‘gesmeerd’ lopen maar schuren, soort van…

    Ik vraag me af wat dat nu is, dat mijn spieren zo reageren op heftig trauma.
    En vooral… wat kan ik eraan doen?

Reageer op: Aanhoudende pijn in arm na val van trap.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.