Zoeken Vraag het forum

Pijn onder linker schouderblad

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik heb al ruim een jaar een heel vreemde klacht en raak er heel erg oververmoeid van, omdat ik maar 3/4 uurtjes per nacht kan slapen door de pijn onder mijn linker schouderblad. Vooral met inademen doet het erg pijn en de pijn trekt dan door naar mijn borst en onder de oksel, alsof er iets afgekneld word, zo voelt het. Waar ik mijn ouders vroeg om op die plek te drukken met hun vinger deed het vreselijk pijn. Overdag heb ik er echter niet veel last van. maar als ik probeer te slapen krijg ik na een paar uurtjes bijna geen lucht meer omdat het heel erg pijn doet met inademen. Ik ben hiermee na mijn huisarts geweest en hij zij dat het de spieren op mijn ribben zijn onder mijn schouderblad. hij wist niet hoe het is ontstaan of wat je er aan kan doen. Ook mijn Fysiotherapeut wist er geen oplossing voor behalve de pijn wat te remmen voor een nacht of 2. misschien dat iemand anders hier een idee heeft wat dit is

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Zelf heb ik geen idee wat welke mogelijke oplossingen er zijn voor jou. Wel heb ik al ervaring gehad met dokters en specialisten die problemen niet konden oplossen. Ik raad jou dus zeker aan om verder te blijven zoeken naar specialisten die u kunnen helpen. HET GEBEURT VAAK DAT ANDERE SPECIALISTEN WEL HET PROBLEEM EN OPLOSSING ZIEN TEGEN OVER ANDEREN. Geef zeker vooral niet op met zoeken en laat u des noods onderzoeken in een ziekenhuis.

    Reageren
    Anoniem

    Hey, Bedankt voor je reactie. Ik ga zeker verder met zoeken naar een oplossing. Mijn Huisarts heeft me uiteindelijk aangemeld bij de Pijnpoli en 5 January heb ik een afspraak en gaan ze kijken of ze me kunnen helpen. Er moet echt een oplossing voor komen want het word steeds erger.

    Reageren
Reageer op: Pijn onder linker schouderblad
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.