- Joseline23 februari 2025 om 15:49
8 weken geleden hebben wij flinke griep gehad, waarbij nachtelijke hoestbuien voorkwamen. Een nacht moest ik overeind schieten en verschrikkelijk hoesten, en kreeg ik een pijnscheut aan de linkerkant van mijn borstkas.
Het leek mee te vallen, maar de volgende dag werd ik wakker met enorme pijn bij het ademen en bewegen. De pijn zit op een rib. Afgelopen 8 weken is dit langzaam (stukken) minder geworden, tot nu dat het nog pijnlijk is als ik de rib aanraak. Ik kan eigenlijk alles doen, maar bijvoorbeeld mijn zoon van 2,5 tillen, zwaar lichamelijk werk of bij sommige bewegingen voel ik het nog wel.
Is het normaal dat het herstel van een mogelijk gekneusde rib lang duurt? Online lees ik dat het vaak met 6 weken wel over is.2 reactiesReagerenSuus23 februari 2025 om 18:58Kan je uit ervaring vertellen dat het wel 3 maa den kan duren…..
Reageren
Of nog langer😅John (moderator)
23 februari 2025 om 19:06Ik zou er sowieso even mee naar de huisarts gaan. Die zou dan ook iets tegen de pijn kunnen voorschrijven
Reageren


