Zoeken Vraag het forum

Stressfractuur middenvoetsbeentje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marijn

    Hallo,

    afgelopen weken heb ik opgemerkt dat ik last heb van mijn middenvoetsbeentje na het rennen op de loopband. Dit voelde als een soort kramp. Gister, na het voetballen, trok ik mijn schoen uit en zag dat mijn voet opgezwollen was op het middenvoetsbeentje waar ik ook zeer lichte pijn aan heb. Exact ditzelfde botje heb ik eerder gebroken, 4 jaar geleden ongeveer. Ik weet dus hoe het voelt als het gebroken is, echter voelt dit nog niet zo aan. Voordat ik dus naar de HA stap en een afspraak wil maken om een foto te laten maken vroeg ik mij af of er nog andere opties zijn. Ik weet haast zeker dat het gaat om een stressfractuur en er zal dus een haarscheurtje in het botje zitten. is het verstandig om mijn voet rust te geven en te ondersteunen door tape toe te dienen en een schoen aan te trekken met een stevige zool in plaats van naar de HA te stappen?

     

    Ook ben ik benieuwd welke tape ik het beste kan gebruiken en hoe ik dit het beste kan gebruiken.

     

    Met vriendelijke groeten,

     

    Marijn

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou er toch even mee naar de huisarts of een fysiotherapeut gaan

    Reageren
Reageer op: Stressfractuur middenvoetsbeentje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.