Zoeken Vraag het forum

Pijn in rug neemt de overhand!

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • James

    Hoi allemaal!
    Ik ben een meisje van 20 jaar. Afgelopen zomer zijn mijn klachten begonnen. Allereerst kreeg ik last van pijn op mijn borstbeen. Hier kwamen een aantal klachten bij. Ik had pijn aan de linkerkant in mijn rug, last van benauwdheid en hartkloppingen. Hiervoor ben ik naar de dokter geweest. Die dacht allereerst aan hyperventilatie. Toch voelde ik mij niet goed bij deze conclusie. Ik kon mij er niet in vinden. Ik heb geen last van stress of angsten, mijn ademhaling is normaal. Ik heb het nog even aangekeken. Ondertussen kreeg ik steeds meer last van mijn rug. Mijn rugpijn, ter hoogte van mijn onderste ribben werd steeds erger. De klachten komen voornamelijk in rust voor. Ook kreeg ik last van steken op de borst en pijn in de ledematen. Het gevoel in mijn pink en onderarm werd dof en het tintelde vaak. Ook deed het soms zeer wanneer ik op mijn zij lag of op mijn billen zat. Het gevoel alsof ik er al dagen op gezeten had. Nog een keer naar de dokter, die stoorde mij door naar het zkekenhuis. Hier een longfoto en hartfilmpje laten maken. Dit was gelukkig goed. Ik ben voor mijn rugpijn naar de fysio gegaan. Dat hielp voor even. Rugpijn werd daarna minder,maar de pijn in mijn arm werd steeds heftiger. Rechterarm doet zeer vanaf schouder tot vingers. Dofheid in vingers,kramp in hand en pijn in pols, elleboog en schouder. Weer naar de dokter geweest. Medicijnen gekregen voor de pijn in de arm. Helaas hierna nog meer vage klachten gekregen. Erg veel hoofdpijn, druk in het hoofd, opeens erg duizelig en zicht is verminderd. Wat moet ik hier mee? Iemand die zich herkent in mijn verhaal?

    Met vriendelijke groet.

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Toch zie ik er een aantal klachten tussen staan die aan hyperventilatie doen denken. Doe eens de test op:
    https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/

    Reageren
Reageer op: Pijn in rug neemt de overhand!
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.