- Anoniem30 januari 2017 om 19:20
Beste lezer,
Ik kamp nu al ruim 2 jaar lang met knie klachten. Het begon toen ik 2x over op een dag mijn knie verdraaidde.
Ik ben al meerderde keren bij mijn huisarts geweest, heb ondertussen al een scan gehad, bij de fysio gelopen én een spuit gehad.
Morgen heb ik weer een afspraak bij mijn huisarts omdat mijn knie alweer rood, dik en opgezwollen is (ontstoken).Ik ben bang dat ik weer naar huis word gestuurd en niks opschiet. Wat zou ik eventueel nog kunnen doen?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 januari 2017 om 19:44Vraag een verwijzing voor de orthopeed voor verder onderzoek
ReagerenAnoniem30 januari 2017 om 19:57Tandor,
Allereerst bedankt voor uw reactie. Ik ben al eens door verwezen naar de orthopeed en die heeft mij toen door verwezen naar de fysio.
Zijn er nog andere mogelijkheden?
ReagerenJohn (moderator)
30 januari 2017 om 20:01Weinig… Ik zou dan toch een verwijzing vragen en voor een second opinion naar een andere orthopeed in een ander ziekenhuis gaan
Reageren


