Zoeken Vraag het forum

Wanneer HIV test?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Esteeo12

    Goedemiddag,

    Op 18 oktober heb ik een man afgetrokken door een glory hole, daarna een condoom gegeven, die heeft hij om gedaan. Toen heb ik hem oraal bevredigd (met condoom).

    Vervolgens heb ik helaas het risico genomen om anale seks te hebben (ik ontvangend). Toen we begonnen heb ik gezien dat de condoom nog om zat. Ik heb niet gemerkt/gezien of de condoom is afgegleden/gescheurd.

    Toen hij eenmaal terugtrok hoorde ik wel dat hij de condoom in de prullenbak gooide en ik hoorde het vallen, dus het leek me niet leeg/lek. Ik kende de man verder niet. Ik heb geen sperma gevoeld/gezien in mijn anus. Lekt sperma direct uit je anus als dit er in zit? Of zou het te merken moeten zijn?

    Nu heb ik griep/corona klachten. Het is irrationeel maar ik heb enorm veel angst. Vanaf wanneer kan ik testen en er vanuit gaan dat ik niets ben opgelopen? Er stiekem vanuitgaande dat alles eigenlijk wel “goed” moet zijn gegaan.

    5 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Op basis van wat je beschrijft is er geen risico op hiv.

    Wat je zelf al schrijft: griep/corona klachten.

    Als je desondanks een test wilt doen, dan kan dat vanaf 6 weken na 18 oktober.

    Reageren
    Esteeo12

    Bedankt voor je reactie.

    Mits de condoom niet gescheurd/afgegleden is. Ik heb de condoom niet gezien toen hij terug trok.

    En de 4e generatie test na vier week? Ik ben nogal angstig en kijk enorm uit naar het moment dat ik een zelftest kan doen.

    Reageren
    Anoniem

    Een 4e generatietest is betrouwbaar na 6 weken. En dat is geen zelftest, wel te verstaan. Een 4e generatietest is een test waarbij een buisje bloed wordt afgenomen dat wordt onderzocht in een laboratorium.

    Reageren
    Esteoo12

    Wederom dank voor je reactie.

    Hoe kijk je hier dan naar (zie ook welke tijden zij adviseren om de test af te nemen)?

    https://www.soapoli-online.nl/webshop/soa-testen-man/combi-man-chlamydia-gonorroe-syfilis-en-hiv

    Reageren
    Anoniem

    Waarom vraag je het dan hier cq. aan mij?

    De test die daar wordt gedaan is met een minieme hoeveelheid bloed. Dat is een andere test dan die waarbij bloedserum wordt gebruikt.

    Ik zou deze test niet doen.

    Reageren
Reageer op: Wanneer HIV test?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.