- Stom26 juni 2019 om 23:15
14 weken na onbeschermde seks krijg ik te maken met ontstoken klieren in nek,hals,kin en lies. Misselijkheid en een candida infectie in de mond behoren tot de tekenen. Heb ik hier te maken met een hiv infectie als de hiv test na 8 weken negatief was. Moet er wel bijzeggen dat ik me enkele dagen na deze test heel ziek ben beginnen voelen… wat mssn kan wijzen op ja de zo genoemde  seroconversie?
heb dit nog nooit gehad en ben nu wel eerlijk gezegd wat ongerust…
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 juni 2019 om 23:21Nee, voor de conversiegriep is dat veel te laat. En als je met 8 weken een negatieve test hebt, dan heb je geen HIV
ReagerenStom26 juni 2019 om 23:25maar is ieder imuumysteem niet anders? Of zou bij hiv dan iedereen op 8 weken de symptomen moeten gehad hebben en de virus deeltjes in het bloed dan zijn waar te nemen?
ReagerenJohn (moderator)
27 juni 2019 om 00:13In de regel worden er na 2 weken al antilichamen aangemaakt.
ReagerenStom27 juni 2019 om 08:44zijn er nog soa’s die dit kunnen veroorzaken? Alee de opgezette lymfeklieren?
ReagerenJohn (moderator)
27 juni 2019 om 20:49Dat zou kunnen
Reageren



