Zoeken Vraag het forum

Ben ik besmet

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Anderhalf jaar geleden onbeschermd sex gehad met een man die ook sex heeft met andere mannen. Hij heeft mij gepenetreerd, maar is niet klaargekomen in mij. Ook heb ik hem even gepijpt. Hoe groot is de kans dat ik besmet ben met hiv. Heb geen klachten gehad die wijzen op een besmetting. Maar desondanks maak ik me zorgen. Sinds deze week eigenlijk. Heb veel gegoogeld, en daaruit blijkt dat de kans klein is. Maar toch.

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar kun je dan alleen maar achter komen door een HIV test te laten. HIV geeft doorgaans na zo;n langere tijd helemaal geen klachten. Maar de kans is inderdaad erg klein

    Reageren
    Anoniem

    Bedoel meer de klachten die passen bij de controversiegriep. Dank voor je antwoord.

    Reageren
    John (moderator)

    Een conversiegriep heeft eigenlijk maar een duidelijk verschijnsel: hoge koorts zonder andere griepklachten zoals verkoudheid, hoesten keelpijn e.d.

    Reageren
    Anoniem

    Nogmaals dank. Je antwoord is helder. E

    Reageren
    Anoniem

    Heb de ggd gebeld. Zij gaven aan dat ik me niet zoveel zorgen moest maken. Maar kan bij hun terecht voor tests.

    Reageren
Reageer op: Ben ik besmet
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.