Zoeken Vraag het forum

Twijfel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Gerard

    Beste mensen,

    Ik zit beetje in een twijfel. Ik had onveilige seks 3 weken geleden. Ik dacht dat ik misschien een SOA had. Een test gedaan, maar die was gelukkig negatief. Nu zit ik een beetje te twijfelen of ik hiv heb. Omdat je erover gaat nadenken en stressen begin je te twijfelen. Ik heb geen koorts, huiduitslag, keelpijn of gezwollen lymfeklieren gehad. Ook geen nachtzweet gehad. Verder ook geen spierpijn gehad (zaterdag wel een spit gehad, maar weet niet of dat onder spierpijn valt)?

    Ik merk wel dat ik iets meer moe ben de laatste tijd. Heb ook paar keer lichte hoofdpijn gehad en dat ik niet helemaal lekker was. Heb soms diarree. Is dit gewoon de stress of moet ik me echt zorgen gaan maken en test gaan doen?

    3 reacties
    Reageren
    Gerard

    En kan je aan je teennagels zien of je hiv hebt? Ik zag een foto namelijk. Heeft dit met huiduitslag te maken of is dit gewoon bullshit?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zijn toch geen HIV symptomen. Ik denk dat je toch echt last hebt van stress. En nee, je kunt aan de teennagels niet zien of iemand HIV heeft. Dat is echt nonsens

    Reageren
    Gerard

    Ja ik weet het, maar op een gegeven moment ga je alles geloven haha. Je ziet op veel sites dat moeheid, ziek, spierpijn, diarree allemaal redenen kunnen zijn van een acute hiv. Je gaat onnodig stressen…

    Reageren
Reageer op: Twijfel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.