- Stresser7 juni 2017 om 19:28
Hey, ik zit al de hele tijd met deze vraag. Een jaar geleden heb ik jongen gepijpt en hij is klaargekomen in mijn mond. Ik heb zijn sperma ook doorgeslikt. Een tijdje daarna had ik zeer veel buikpijn maar dat is na een dag overgegaan. Ik stress nu heel erg dat ik besmet ben met hiv. Kan dit?!
Groetjes16 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 juni 2017 om 19:31Kunnen kan het wel, maar met de buikpijn heeft het niets te maken. De kans is erg klein. Â Maar alleen met een HIV test kun je daar natuurlijk zekerheid over krijgen
ReagerenStresser7 juni 2017 om 19:56testen7 juni 2017 om 20:17hey ik heb ook even een vraag ik wil een hiv lues en hepatites b test laten doen 1week voordat er 12weken voorbij zijn zal deze net zo betrouwbaar zijn als in precies na 12 weken?
ReagerenJohn (moderator)
7 juni 2017 om 20:40Ja, die zijn betrouwbaar. Lues is sowieso zeer onwaarschijnlijk als je geen symptomen hebt
ReagerenAnoniem8 juni 2017 om 22:23Oke oke ik gebruik nu wel aldara creme voor genitale wratten , zou dat verder invloed kunnen hebben op een bloedtest voor hiv?
ReagerenJohn (moderator)
8 juni 2017 om 22:30Nee, dat heeft geen invloed
Reagerenanoniem9 juni 2017 om 00:47Maar het stimuleert je immuum systeem toch ? Â Als ik me niet vergis was er wel iets waardoor je pas na 6 maanden ofzo goed zou kunnen testen op hiv .. wat was dat dan ? En het is 100% dat dat bij aldara niet het geval is?
ReagerenJohn (moderator)
9 juni 2017 om 09:10Aldara heeft geen invloed op een HIV test.
De laatste nieuwe ( 4de generatie) HIV testen kunnen al vanaf 4 weken na de vermoedelijke infectie worden gebruikt en zijn dan ook al zeer betrouwbaar
ReagerenAnoniem10 juni 2017 om 02:14Heb de test gedaan vandaag , 1week voor de 12 weken na risico contact , maar heb vandaag ook sex gehad met een meid , heb 2 condooms gebruikt zelfs omdat ik een beetje open wonden heb op me penis door aldara , maar toen ik de condoom af deed na het sex kwam er best wel een kloddertje vaginale vocht op me penis die ik daarna meteen heb gewassen , is het mogelijk dat ik hierdoor hiv heb opgelopen als zij dat zou hebben? Omdat me huid op sommige plekken beetje kapot is door aldara?
ReagerenAnoniem10 juni 2017 om 02:32Heb de condooms gecheckt , als eerst deed ik 1 condoom om maar het voelde niet veilig dus heb ik na 5 min een andere condoom over de eerste gedaan maar die condoom die als eerst om me penis zat blijkt kapot te zijn gegaan tijdens het sex dus die vaginale vocht die daar opzat heeft sws contact gehad met me penis tijdens het sex…
ReagerenJohn (moderator)
10 juni 2017 om 09:20Zo raak je niet HIV besmet. 2 condooms over elkaar gebruiken is natuurlijk zinloos. Daardoor loop je dan juist extra risico dat ze stuk gaan.
Je maakt je zelf druk om besmet te raken, maar het schijnt je niet veel te deren, dat jij anderen kunt besmetten met de genitale wratten…tijdens de behandeling is het beter om geen seks te hebben. Als er wratjes zijn en ook  wondjes door de behandeling, ben je besmettelijk. En zelfs een condoom beschermd dan vaak onvoldoende. Het virus is actief en kan dus ook in de omliggende huid zitten van de schaamstreek.
Jij bent een groter risico voor die meid geweest dan die meid voor jou.
Reagerenkep10 juni 2017 om 11:38Helemaal met Tandor eens. Om eerlijk te zijn ben je aan de ene kant bang om iets op te lopen maar je blijft wel andere in risico’s brengen. Beetje onverantwoord ben je.
ReagerenAnoniem10 juni 2017 om 11:41Het is niet de eerste keer dat ik sex met haar had terwijl ik dat heb , ze weet dat allang en ze heeft er zelf geen wratten van gekregen . En zij heeft daarna nog gewoon sex gehad met verschillende mannen en ik nu na 3maanden eerste keer weer met iemand , en daarom maakte ik me dus druk ja .
ReagerenJohn (moderator)
10 juni 2017 om 12:17Het is niet de eerste keer dat ik sex met haar had terwijl ik dat heb , ze weet dat allang en ze heeft er zelf geen wratten van gekregen
Je moet het niet als een aanval op jou zien, maar dit zijn nou de redenen waarom soa’s niet uit te bannen zijn en het aantal soa’s in Nederland ieder jaar weer toeneemt.
Bij het HPV virus dat genitale wratten veroorzaakt, kan het maanden tot een jaar duren, voordat er daadwerkelijk wratten ontstaan. Theoretisch kan het virus kan echter wel al actief zijn in de huid. En zeker wanneer er sprake is van wratten zoals bij jou. Dan is het risico op besmetting het grootst. Het is dan dus mogelijk dat je haar toch al besmet hebt, en zij op haar beurt weer anderen voordat er bij haar wratten ontstaan.
Gelukkig is het een vrij onschuldig virus, maar daarom niet minder ongemakkelijk.
Reageren


