- Anoniem10 mei 2016 om 07:25
Hoi,
Afgelopen vrijdag heb ik een 2e uitbraak gehad van HSV1. Het deed in het begin pijn en wat koortsig, maar de dagen daarna tot dit moment geen pijn gehad. Heb er Teatree op gesmeerd, en vitamine E olie heb kleine rode vlekjes op eikel maar geen blaasjes. En vlekjes op de voorhuid. Kan ik dan wel sex hebben? Ik had begrepen dat de overdracht via het vocht uit de blaasjes komt?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 mei 2016 om 08:32Ik raad je aan om dat niet te doen. Het virus is namelijk actief want je hebt symptomen.
ReagerenAnoniem10 mei 2016 om 08:54Hallo Tandor, bedankt voor je reactie. En tevens mijn complimenten naar jou voor alle geduld en energie die je steekt in het beantwoorden van de vele vragen. Hier komt er nog één 😉
Hoe weet ik dan wanneer het helemaal weg is? Ik begrijp dat HSV1 nooit weg gaat. Maar wanneer weet je dat je na een uitbraak weer seks kunt hebben? Door de teatree lijkt mijn eikel ook wat roder (ik smeer het er onverdund op met een wattenstaafje).
ReagerenJohn (moderator)
10 mei 2016 om 16:03Als alle symptomen verdwenen zijn, is je uitbraak over.
Reageren
Ik zou alleen stoppen met de teatree olie onverdund te gebruiken. Die is eigenlijk voor de huid van de eikel niet geschikt en te agressief. Je zou er brandwondjes van kunnen krijgen. Teatree is prima bij schimmelinfecties maar zal aan HSV niets doen.


