- HH23 mei 2013 om 11:46
Hallo,
ik denk dat ik herpes heb. Ik ben echter al 3 keer getest geweest toen ik een uitbarsting had en telkens was het resultaat negatief. Dit is 2 keer gebeurd bij mijn huisdokter en 1 keer bij een dermatoloog. De testen gebeurden telkens dmv twee wattenstaafjes.
Kan het zijn dat ik, ondanks de 3 negatieve resultaten, toch herpes heb?
Zijn er bepaalde aandoeningen met gelijkaardige symptomen?
Is er nog een andere manier om te testen op herpes?
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 mei 2013 om 18:48Als bij de test de inhoud van een blaasje is onderzocht, zou een herpes infectie gevonden zijn.
Reageren
Beschrijf de blaasjes en de klachten die je hebt zo nauwkeurig mogelijk.HH24 mei 2013 om 07:33Ik heb gemerkt dat het veroorzaakt wordt door wrijving en dat het kan voorkomen op momenten dat ik minder weerstand heb (de laatste keer was ik bvb ziek).
Reageren
Het zijn vuurrode plekken. In het begin dacht ik dat het gewoon wondjes waren. Er komt ook wat vloeistof uit sommige plekken.
Ik heb een paar keer hevige uitbarstingen gehad en toen merkte ik dat er gele etter uit kwam. Op een paar plekjes zelfs een heel klein beetje bloed. Mijn voorhuid was toen ook helemaal gezwollen.
Mijn vorige vriendin had af en toe last van koortsblazen dus ik denk dat het misschien van daar afkomstig kan zijn…John (moderator)
24 mei 2013 om 09:35Dat had gekund! Maar bij de test van de inhoud van de blaasjes zouden ze dat toch echt gevonden moeten hebben. Het kan wel een soort contact eczeem zijn
ReagerenHH24 mei 2013 om 09:51De dermatoloog heeft gezegd van af te wachten tot het nog eens voorkomt om dan opnieuw de kuur te herhalen.
Reageren
Ik vermoed dat zij dus toch ook denkt dat het herpes is…John (moderator)
24 mei 2013 om 16:32HH2 augustus 2013 om 08:08De testen voor herpes of schimmels blijven negatief. In totaal ben ik nu al 5 keer getest op herpes en 4 keer op schimmels.
Reageren
De dermatoloog stelt voor om een bioptie te doen als ik het nog eens heb…Anoniem29 november 2013 om 23:26De uroloog vond het niet nodig om een biopsie te doen. Volgens hem is het een soort eczeem.
ReagerenTandor129 november 2013 om 23:48Zoals ik in mei al schreef:
Reageren
waarschijnlijk dus een vorm van contacteczeem.


