- Bart9 februari 2023 om 09:38
Hoi, denk dat er geen risico is geweest maar vraag het toch even voor de zekerheid.
Mijn vriendin heeft Herpes tussen haar anus en vagina. Nu heeft ze maandag smorgen afgeveegd daar. Heeft haar handen gewassen. Heeft daarna paar uur later haar handen met alcahol gel gewassen en mij afgetrokken. Ondertussen niks meer aangeraakt daar en ik ook niet.
Nu merkte ze vandaag wondje op.
Kan ik ervan uitgaan dat handen wassen het risico al weg neemt stel dat maar dat ook paar uur later met alcahol je handen wassen het helemaal weg neemt.
3 reactiesReagerenBart9 februari 2023 om 10:51Ter info ze heeft 45 min voor adtrekken nog gekeken of ze iets zag daar en is met haar handen cm of 4 van plekje af geweest. Er was toen niks. Daarna met alcahol gel handen gewassen. Kan ik aannemen dat al door handen wassen met alcahol gel en 45 min russen kijken en aftrekken er geen risico is?
ReagerenAnoniem9 februari 2023 om 15:43Handen wassen met zeep is al voldoende. Handalcohol is niet nodig.
Wassen met zeep is eigenlijk ook beter omdat je dan eiwitten weghaalt waar een bacterie of virus zich als het ware in kan handhaven. Met handalcohol haal je dat niet altijd helemaal weg.
ReagerenBart10 februari 2023 om 10:30Dank u. Ik kreeg ook nog door dat en 45 min en wassen handen en alcahol elke actie apart ercal voor zorgt dat er geen risico is. Herpes overleeft dat niet. Ook niet 45 min oo handen waar je in de tussentijd klinken etc mee aanraakt.
Reageren




