Zoeken Vraag het forum

Genitale wratten of vestibular papillomatosis?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Vorige week bij de huisarts geweest voor een uitstrijkje en om alles beneden te laten checken omdat ik me zorgen maak over de vraag of ik genitale wratten heb. De huisarts gaf aan niks te zien, maar ze zitten vrij ‘binnen’ in de vagina dus ik ben bang dat de huisarts het over het hoofd heeft gezien. Nu heb ik het aangestipt met appelazijn, en werd het wit. Dit lijkt normale VP uit te sluiten, al glimmen deze bultjes wel en zouden wratten dof zijn. Het jeukt niet. Volgende week heb ik een nieuwe afspraak voor de uitslag van het uitstrijkje. Ik zal het dan opnieuw bespreken. Wat denken jullie? Waarschuwing voor de expliciete foto’s! Alvast dank.

    5 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Ik heb ze zelf ook bij de ingang van mijn vagina en inwendig gehad en ze zagen er precies zo uit als bij jou op de foto’s. Ik vrees dus dat het genitale wratjes zijn.
    Bij mij waren die bij de ingang na 2x aanstippen met appelazijn weg en ze zijn niet meer teruggekomen. Dus ik hoop dat dat voor jou ook zo zal zijn!

    Reageren
    Anoniem

    Dank voor je reactie! Niet waar ik op hoopte maar geen verassing. Ben na het lezen van je reactie begonnen met appelazijn. Eerst zag ik meer witte bultjes (na het lezen van het topic hierover zag ik dat dat niet gek is), maar ze lijken nu in grootte af te nemen. Hoewel het zeer onprettig is, ga ik er de komende dagen goed mee door. Nogmaals dank voor je reactie!

    Reageren
    Anoniem

    Hoelang denk je hier al last van te hebben?

    Reageren
    Anoniem

    Dat kan ik moeilijk inschatten. Heb al een langere periode (aantal maanden) last van (een klein beetje) bloedverlies bij seks, misschien dat dat hierdoor komt en dan heb ik het dus al een aantal maanden. Ben een paar weken geleden pas zo aandachtig zelf gaan kijken beneden dat het me opviel. Ben wegens dat bloedverlies en die bultjes naar de huisarts gegaan voor een uitstrijkje om alles te laten testen (soa zoals chlamydia en gonorroe was een tijdje terug nog uitgesloten).

    Reageren
    Anoniem

    Oh wat vervelend, heeft uw relatie hier ook last van?

    Reageren
Reageer op: Genitale wratten of vestibular papillomatosis?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.