Zoeken Vraag het forum

Wrat

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wouter

    Goededag ik heb sinds een jaar of 8 nu een genitale wrat op mijn penis zitten ik ben hier voor 2 jaar geleden naar de huisarts geweest en die weigerde om de wrat weg te halen. Hij heeft gezegt dat die vroeg of laat weg zal gaan

    Nu heb ik vandaag na 2 jaar de huisarts opgebeld omdat de wrat er nog steeds zit de assisente heeft mij gezegt dat de dokter mij morgen zal bellen om vragen te beandwoorden

    Nu ben ik best stress gevoelig en maak ik mij snel zorgen ik heb op mijn voorhuid wat kleine pigment vlekken en onder aan de penis . Nu heb ik de afgelopen jaren veel gesmastrubeertd maar las ik ook op internet dat het een form van huidkanker zal kunnen wezen

    Mijn vraag is of er miss een email acount is waar ik fotos kan sturen zo dat iemand van deze site een eigen oordeel aan kan geven

    En is het normaal dat een wrat op de penis 8 jaar er zit en niet weg gaat

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Van masturberen krijg je geen huidkanker…
    Een wrat kan er inderdaad jaren blijven zitten en ja ze zou ook vanzelf weg kunnen gaan. Wel vreemd dat het er maar een is en niet meer zijn geworden als het een gen. wrat is.
    Ik denk dat het toch goed is om een afspraak met de huisarts te maken zodat er naar gekeken kan worden.
    Mailen kan. Maar je moet er rekening mee houden dat je dan hetzelfde antwoord gaat krijgen als hier.

    Reageren
    Koen

    @John:

    Ik heb ook een bultje op mijn penis maar ik begrijp dat dit er vaak altijd meer zijn wil het generale wratten betreffen? Ik ben een beetje bang voor GW omdat ik een vrouw heb gevingerd en zij mij heeft afgetrokken. Of maak ik me nu te druk om 1 bultje? Het doet overigens geen pijn of jeukt.

    Reageren
    Anoniem

    Daar is toch zo niets zinnigs over te zeggen.

    Bovendien: volgens mij heb je hierover al veel vaker vragen gesteld, en die zijn toch allemaal beantwoord?

    Reageren
    John (moderator)

    @koen
    Ik kan er zo helaas niets over zeggen. Als je denkt dat het een wrat zou kunnen zijn, ga dan naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Wrat
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.