Zoeken Vraag het forum

Geen diagnose voor soa klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mark132

    Ik loop nu al meer dan een half jaar rond met een probleem. Rond maart heb ik onvelige seks gehad met een vrouw die ik niet kende en daarna ook nooit meer heb gezien. Direct na die dag was mijn penis rood en hing er een vreemde geur. Een maand later kwam er een afscheiding uit mijn plasbuis voor ongeveer een week of 2. Sindsdien heb ik pijn en een vreemde geur bij het plassen. Tot op de dag vandaag ondervind ik deze klachten. Ik heb me al heel vaak laten testen op SOA’S inclusief bloedonderzoek, allen zonder resultaat. Zou het kunnen dat ik een soa heb opgelopen die niet wordt opgemerkt door deze onderzoeken? Zoniet, wat zou mijn klachten kunnen verklaren. De dokter vertelt me dat het functionele klachten zijn en dat ze vanzelf weggaan. Dit geloof ik niet.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    In principe zou dat kunnen. Mycoplasma genitalium bijvoorbeeld, of LGV. Dat zijn soa’s die niet standaard getest worden. Vraag aan de huisarts een verwijzing voor de uroloog.

    Reageren
Reageer op: Geen diagnose voor soa klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.