- Sleepyfairy26 juni 2015 om 08:19
Hi allemaal,
De afgelopen 6 weken heb ik niet tot nauwelijks geslapen. Ongeveer 2 uur per nacht.
Van de huisarts heb ik oxazepam gehad omdat ik in het verleden angstproblemen had.
Deze heb ik heel af en toe gebruikt uit angst voor verslaving.
Sinds vorige week loop ik bij een psycholoog voor cognitieve gedragstraining, maar omdat het een aantal weken zal duren
voordat het effect heeft, en ik langzaamaan van het niet slapen doordraai heeft de psychiater mijn Mirtazapine voorgeschreven,
Een lage dosis van 7.5 mg voor het slapen zou moeten werken. Nu vind ik dat de artsen altijd snel zijn met medicijnen voorschrijven en de bijwerkingen van dit middel zijn ook niet niets.
Mijn angst is eigenlijk dat ik start met dit middel en er vast aan blijf zitten. Wat ik lees op internet zijn namelijk mensen die er baat bij hebben maar er wel al 5 jaar aanzitten.
Mijn vraag aan jullie is dan ook; is er iemand die kortstondig mirtzapine heeft gebruikt en daarna van zijn insomnia was verlost? Ik ga uiteraard verder met therapie, maar ik begin 1 augustus met een nieuwe baan en moet voor die tijd wel weer goed slapen.Hoop dat iemand mij kan helpen.



