Temazepam

  • #1

    <p class="p1"><span class="s1">Ik zit al een tijd niet lekker in mijn vel. Ik kan nauwelijks eten, heb nergens zin in en slapen is bijna niet te doen. Ook heb ik ADD, wat ook niet erg mee helpt. Mijn medicijnen hiervoor (methylfenidaat) zijn iets verhoogd. Doordat ik deze savonds niet mag innemen, val ik een soortvan in een gat. Savonds komt mijn volle hoofd terug, soms zo erg dat ik paniekaanvallen op voel komen en niet kan slapen. Op advies van mijn praktijkondersteuner heb ik Temazepam opgehaald. Ik heb dit vannacht voor het eerst gebruikt. Ik merkte dat ik wat meer ontspannen was, alleen voelde ik me niet moe en sliep ik alsnog niet erg snel. Moet ik hieraan wennen voordat het iets doet? </span></p>

    Reactie
    #2

    Het zal even wennen zijn. Zorg dat je de laatste 2 uur voordat je slapen gaat geen schermen gebruikt. Het gebruik van schermen zoals telefoon,laptop en PC verhogen namelijk de hersenactiviteit en kunnen negatieve invloed op je slaap hebben

    Reactie
    #4

    Medicijnen reguleren je neurotransmitters op een kunstmatige manier, vandaar de bijwerkingen. Je lichaam zelf bijsturen met de juiste voeding en voedingssupplementen kan beter werken. Je lichaam kan zelf stofjes als gaba en andere maken, door je lichaam van de juiste bouwstoffen te voorzien. Met add wat lastiger. Daarbij kunnen ook belasting door gifstoffen en een mindere darmflora een rol spelen. Benzo's remmen de aanmaak van melatonine en medicijnen in het algemeen zorgen voor verlies van vitaminen en mineralen. Bij methylfenidaat onder andere foliumzuur.

    Reactie
Reageer op: Temazepam
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief