Zoeken Vraag het forum

Map of niet?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Goedemiddag. Ik heb gisteravond seks gehad met mijn vriendje en dit hebben we, heel stom, onbeschermd gedaan. Vanochtend ben ik ongesteld geworden. Ik zou echter vandaag voor de allereerste keer beginnen met de anticonceptiepil. Toch twijfel ik of ik een morning after pil moet slikken, omdat ik absoluut niet zwanger wil raken. Ik heb dit al aan een andere arts gevraagd maar die zegt dat ik gewoon vandaag moet beginnen met de anticonceptiepil en dat er dan geen gevaar is op zwangerschap. Klopt dit?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je vandaag ongesteld bent geworden kun je inderdaad niet zwanger raken. Dus vandaag gewoon starten met de pil.

    Reageren
Reageer op: Map of niet?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.