Zoeken Vraag het forum

Weinig volume ejaculatie, weinig sperma

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kee

    Hallo.

    Hérkent iemand deze problemen.

    Ik ben 2 maanden en een week geleden gestopt met intensief blowen. Dagelijks 1,5-2,5 gram wiet gemiddeld.

    Het stoppen lukt goed. Ik ervaar alleen problemen op seksueel gebied.

    Zo hèb ik sinds ik ben gestopt :
    – geen seksuele opwinding
    – geen ochtend erectie (sinds deze week een paar keer wel).
    – ook heb ik een zeer klein ejaculatie volume (zeer weinig sperma bij klaarkomen)

    Vooral dit laatste baart me zorgen. En met zorgen kan ik na het stoppen wat minder goed overweg😇.
    Ik ben bij de huisarts geweest. Lichamelijk onderzoek was positief. Urine en bloed test lieten ook geen gekke dingen zien.
    De huisarts denkt mogelijke psychosomatische problemen nav het stoppen met intensief cannabis gebruikt. Een tijdje aankijken.

    Kent iemand dit probleem…ik maak me best zorgen.

    Hoor het graag, dankjewel!

    2 reacties
    Reageren
    Gerard

    Je lichaam was gewend geraakt aan opgewonden worden met behulp van wiet. Daar heeft jouw organisme zich aan aangepast. Nu je opgehouden bent, zal het lichaam zich opnieuw aan gaan passen en dat heeft tijd nodig. Ik weet vrijwel zeker dat het goed komt.
    Geniet van je seks voor zover het nu gaat, maak gebruik van porno die je leuk vindt, beter nog een lieve partner waar je veel voor voelt. Het komt echt goed. Vermijdt stimulerende middelen.

    Reageren
    Peter (huisarts)

    Het zijn ook lichamelijke ontwenningsverschijnselen.
    Weken tot maanden moet je nemen…

    Reageren
Reageer op: Weinig volume ejaculatie, weinig sperma
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.