- esther3022 september 2008 om 18:39
Kan het dat door pilgebruik de zin in seks verminderd?
Sinds ik de pil niet meer slik, merk ik dat ik vaak opgewonden ben en dan behoefte aan seks heb. Maar als ik de pil wel slik, heb ik dat niet.
Is dat normaal?
2 reactiesReagerenBarend7 november 2008 om 04:04Ja, het is een bekend verschijnsel dat de pil de “zin in sex” kan verminderen. Vrouwen die hier last van hebben, kiezen vaak een andere lichtere pil.
Reageren
Andersom is het dus logisch dat uw libido stijgt indien u stopt met anticonceptie.Lieve7 november 2008 om 04:12De anticonceptiepil beïnvloedt op negatieve wijze de seksuele driften van de vrouwen die ze nemen.
Het verband tussen de inname van de pil en de negatieve impact op het seksleven wordt verklaard vanuit de vaststelling van de onderzoekers dat de anticonceptiepil aanleiding geeft tot een verminderde reukzin. Normaal gezien is het reukvermogen van vrouwen het sterkst tijdens hun vruchtbare periode. Door de pil wordt het reukvermogen evenwel gereduceerd tot hetzelfde niveau als net voor de menstruatie.
Reageren



