Zoeken Vraag het forum

Misselijk na seks met condoom

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Onzeker meisje

    Hallo, ik heb overlaatst seks gehad met m’n vriend met condoom, ik neem ook de pil maar die is niet meer veilig door de antibiotica die ik moest in nemen, daarom dat we een condoom gebruikt hebben, maar de dag er na wordt ik wakker en ik heb zo een opgeblazen gevoel en ik ben precies misselijk… hoe kan dit we hebben geen onveilige seks gehad. Moet ik mij zorgen maken ???

    Mvg
    Onzeker meisje

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Antibiotica heeft in principe geen invloed op de pil, daarnaast heb je dan ook een condoom gebruikt. Zwanger kun je dan in ieder geval niet zijn.

    Reageren
Reageer op: Misselijk na seks met condoom
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.