Smetvrees en broeken passen

  • #1

    Hoi, ik heb na het douchen 2 broeken gepast die ik besteld heb. Ik heb smetvrees. Ik voel me nu heel vies na de broeken passen nu ik alleen ondergoed en panty aan heb en die broek tegen mijn ondergoed aan zat. Kan je ziektes krijgen van broeken passen zoals soa’s? Ik heb gehoord dat mensen in de winkel, de medewerkers, soms broeken dragen in de winkel en terug hangen. Ik voel me vies en heb jeuk maar wil er niet aan toe geven om weer te douchen.
    Kan je mij geruststellen asjeblieft.? Is er een ziekte die overdraagbaar is via broeken passen?

    Reply
    #2

    Jeetje nu lees ik dit: Via de kleding / handdoek van iemand die besmet is of door dicht tegen iemand aan te liggen; dit geldt voor genitale wratten en schaamluis.

    Reply
    #3

    Soa's ga je zo echt niet krijgen. En de kans op schaamluis is eigenlijk ook nihil

    Reply
    #4

    Dankje John. Ja want eigenlijk zou je anders nooit een broek kunnen passen in de winkel?! En dat doet iedereen toch?
    En wat denk je over dekbedovertrekken in hotels? Als die een x per ongeluk toch niet gewassen zijn en iemand had schaamluis?

    Reply
    #5

    Die zijn toch echt altijd gewassen hoor

    Reply
    #6

    Nou John… ik heb lang geleden in een hotel gewerkt…
    In ieder geval, ik laat het los.
    Dankje wel weer

    Reply
Reageer op: Smetvrees en broeken passen


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief