Zoeken Vraag het forum

Angst ms

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Nini

    Alvast sorry voor het lange verhaal mijn verhaal begint 5 jaar geleden ik had vage klachten zoals minder gevoel in me arm enz waardoor ik enorme angst kreeg voor ms dit omdat zowel mijn moeder als mijn opa ms hadden ik ben toen doorgestuurd voor mri van de hersenen deze was goed ze konden niks vinden en had een keurig stel hersenen volgens de neuroloog en zouden me klachten van angst en paniek komen
    Al die jaren nog steeds vage klachten gehad maar het achter me gelaten nu 5 jaar later toch weer naar
    De huisarts gegaan vanwege vage klachten zoals
    Duizeligheid
    Wazig zien soms
    Pijn klachten schouders voeren armen
    Stijfheid spieren
    En jeuk vooral op me schouder rechts hier heb ik nu een zalf voor
    Merk dat ik soms ook moeite heb met grove motoriek
    Voor de pijn in me voeten had ze de verklaring platvoeten
    En moet ik maandag bloed prikken ik gaf aan angst te hebben voor ms maar hier dacht zij niet gelijk aan maar toch blijft het maar in me hoofd rond tollen tot huilen aan toe heb heel veel therapieen gehad voor angst en paniek en ja ik snap het maar ik voel dit allemaal wel en hoop hier een beetje gerust gesteld te worden want de angst neemt het over en woensdag zou ik dan gelijk de bloedonderzoek uitslagen horen maar ben geneigd te vragen om me toch door te sturen voor een mri al.is het maar om mij gerust te stellen

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Ik zou de huisarts vragen of er weer hulp bij de angst ingeschakeld kan worden.
    Want je klachten passen echt bij een angststoornis, evenals bij chronische hyperventilatie.
    Voor dat laatste zou je naar een fysiotherapeut kunnen gaan, die kan je helpen hyperventilatie te herkennen en er mee leren gaan en je ook helpen bij de spierklachten.
    Ga naar een podotherapeut voor je platvoeten?
    Dat zou ik je wel aanraden, onbehandelde voetklachten kunnen leiden tot pijnklachten elders in het lichaam.
    Een mri zonder aanleiding zal je huisarts niet geven, dat is niet toegestaan omdat als iedereen die geen mri nodig is, maar er alleen één ter geruststelling krijgt, echt zieke mensen onnodig lang zouden moeten wachten.
    Plus dat de zorgkosten onbetaalbaar zouden worden.
    Je klachten passen, zoals de neuroloog al zei, bij angst en paniek, wat ook een aandoening is en behandelt kan worden.

    Reageren
Reageer op: Angst ms
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.