Zoeken Vraag het forum

Heb ik dwangneurose?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • paul

    Hallo,

    ik heb een serieuze vraag en kan hier niet mee stil zitten, ik dacht, laat ik het maar voor de zekerheid navragen: Elke keer als ik naar bed ga doe ik mijn licht uit en wrijf met mijn t-shirt de knop schoon omdat ik dan denk dat er iets onder stroom gaat, als ik mijn wekker aandoe dan druk ik wel 10x op het knopje om te zien of die echt wel aan is en of de tijd klopt. Als ik naar school ga duw ik de deur heel hard dicht en doe ik hem op slot en probeer ik hem heel vaak open te maken om te kijken of hij wel echt dicht is, het zelfde geldt voor mijn hamsterkooi waarbij ik vaak moet kijken of hij echt dicht is, hetzelfde ook voor de kraan. Niemand weet dit nog en moet ik naar een huisarts gaan?

    Ps ik ben 14 jaar en jongen en weet niet of dit er mee te maken heeft.

    En zou het kunnen zijn doordat mijn vader is overleden dat ik dit allemaal doe?

    2 reacties
    Reageren
    Jelke

    Ik heb alle enkele jaren een zware dwang neuroze.
    En ben daarvoor in therapie.
    Als ik jou verhaal lees lijkt het erg veel op een dwangneuroze.
    Ik zou als ik jouw was even een afspraak maken met jou huisarts

    Reageren
    anoniem

    hoi, ik heb ook dik 3 jaar hele zware dwangstoornis gehad, jou verhaal gaat ook over dwangstoornis, en het kan zijn door nare gebeurtenissen, blijkbaar is dat bij mij ook het geval: mijn stiefvader kreeg een tumor in zijn hooft, en mijn oma stierf, toen heb ik het aan mijn ouders verteld, en moes op therapie

    groetjes, een meisje van 12

    (nu gaat het al stukken beter)

    Reageren
Reageer op: Heb ik dwangneurose?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.