Zoeken Vraag het forum

depressie tot zm.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Ik weet niet of ik hier wat tips kan krijgen of hier tercht kan komen, maar ik ben een 18 jarige meisje. Ik voel me sinds klein al alleen ik heb nooit. Het gevoel gehad dat me familie bij me past of van me houd. Ik heb sinds kort ook een relatie wat me soms ook extta kapot maakt. We leven met 6mensen in 1 huis waarmee ik me kamer deel met me zusje. Ik slaap al heel slecht waardoor ik misxhien urenlang naar de muur staar. En dan ook nog me zusje die snurkt als 5mannen bij elkaar. Ennee niet alleen ik heb hier last van ook derest thuis. Ik wil slechte dingen door alle stress. Ik wil niet meer leven

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ga met die klachten eens nar de huisarts en bespreek het met hem/haar.

    Reageren
Reageer op: depressie tot zm.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.