Zoeken Vraag het forum

Angst, vele angsten….

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste allemaal,

    ik weet niet zo goed waar ik mee moet beginnen… maar ik ga het proberen zo goed mogelijk uit te leggen;

    sinds een paar jaar heb ik last van een grote angst;

    • bang om ernstig ziek te worden

    sinds 1,5 jaar heb ik last van de angst dat ik ernstig ziek ga worden. Ik kan me eigenlijk niet zo goed bedenken waar dit vandaan zou kunnen komen, maar ik vind het echt heel vervelend. Ik kan ook heeel erg slecht tegen verandering. En de laatste tijd is het ook dat ik denk dat als er iets veranderd, ik meteen ernstig ziek word (ik weet het, het klinkt belachelijk maar de angst is echt groot) Ik voel me hier echt best wel ongelukkig door , en verlang naar hoe het vroeger was (genieten van het nu en leven in het nu), maar ik leef alleen maar in de toekomst. Ik moest gewoon echt even mijn verhaal kwijt, en ik hoop dat mensen zich hier misschien in herkennen en/of tips hebben.

    Met vriendelijke groeten,

     

    1 reactie
    Reageren
    anoniem

    hallo,

    ik heb zowat hetzelfde als jij. ik ben ook ernstig bang om ziek te worden en zelfs dood te gaan waardoor ik ook dingen ga vermijden en van bepaalde dingen direct denk dat ik ziek zou worden. dit is iets wat al meer dan een jaar geleden begonnen is. na mijn operatie kreeg ik last van paniekaanvallen en ik ga sindsdien naar een psycholoog. de paniekaanvallen zijn sterk verminderd maar mijn angsten zijn er nog dus ik begrijp zeer goed wat je meemaakt en dat is zeker niet belachelijk! de tip die ik je zou geven is om erover te praten met iemand die je vertrouwt of als het nodig is bij een psycholoog want het kan je al heel wat opluchting bieden dat er iemand is die weet wat je hebt en je misschien wat meer kan gerust stellen en ook helpen met je probleem. maar weet vooral dat je niet de enige bent met dit soort probleem en als je erover durft te praten met mensen je misschien mensen zult vinden (dichterbij dan je zult denken) die het zelfde mee maken als jij.

    ik hoop dat dit je een beetje kan helpen en veel sterkte!

    met vriendelijke groeten.

    Reageren
Reageer op: Angst, vele angsten….
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.