Zoeken Vraag het forum

Sertraline 25mg symptomen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • mat91

    Hallo,

    Ik loop nu al enige tijd met een angsstoornis. Nu heeft mijn huisarts sertraline 25mg per dag voor het slapen gaan voorgeschreven. Ik heb wat rond gekeken op het internet en ben nog al geschrokken van de symptomen wat je er van kan krijgen. Zijn de symptomen echt zo hevig als men zegt en zijn ze schadelijk? Door de symptomen zit ik heel erg te twijfelen of ik ze wel moet slikken. Kan iemand mij helpen of meer informatie geven.

    Groetjes

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je naar de mogelijke bijwerkingen van paracetamol kijkt die in de bijsluiter staan, zou je die ook niet meer willen nemen. Maar daar vraagt niemand zich dat bij af.

    Reageren
    mat91

    ja dat is zeker waar. Kunt u mij ieder geval vertellen wat ik ongeveer kan verwachten van het medicijn?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is moeilijk te zeggen. Het zal niet bij iedereen hetzelfde werken,maar de bedoeling is dat het de angsten onderdrukt

    Reageren
    mat91

    En de symptomen die ik kan krijgen zijn erg vervelend maar dat neem ik voor lief. Zijn ze schadelijk of ernstig voor de gezondheid?

    Reageren
    Melchior

    ik heb al jaren last van paniek aanvallen en sins ik 25mg sertraline gebruik heb ik de afgelopen 3 maanden geen paniek aanval meer gehad je moet nooit de bijwerkingen opzoeken dan wordt je gek bij dit middel kun je ook niet snel overdoseren dus maak je niet al teveel druk tis een wondermiddel 🙂

    Reageren
Reageer op: Sertraline 25mg symptomen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.