Zoeken Vraag het forum

Reactie en bedenkingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Insider

    Beste, graag had ik wat bedenkingen gedeeld over de psychiatrie in België. Het heeft mij getekend, ik zat er niet op mijn plaats. In Stuivenberg zagen ze het meteen: de dokter had direct door dat ik gewoon veel te slim was voor die setting. Laat ons toch gewoon heel eerlijk zijn en zeggen zoals het is, in de GGZ in België is het armoede troef, verschraling en verpaupering al wat de klok slaat, patiënten roken letterlijk hun verveling weg, er lopen ook een paar machtsgeile dokters en therapeuten rond die gewoon een schande zijn en als ik hun collega was echt plaatsvervangende schaamte zou voelen. Ik kan er boeken over schrijven over mijn verblijf in de psychiatrie. De GGZ gaan nog de ‘nieuwe gevangenissen ‘ worden waar te pas en te onpas mensen worden opgenomen die er gewoon niet thuis horen. Er werd gedreigd dat als ik buiten de lijntjes kleur ze mij naar Kortenberg sturen, medepatiënten die geen ziekte inzicht hebben projecteren jou als ziek, terwijl jijzelf als gewone persoon vind dat er niets aan de hand is. Er is toch veel mis perceptie en jammer maar helaas, eenmaal je bent opgenomen in de psychiatrie draag je het stigma levenslang mee en iedereen draagt eraan bij, de medische wereld, de samenleving,…. Op den duur ga je het zelf gaan beginnen geloven dat je raar en abnormaal bent. De psychiatrie zal nog veel werk hebben in de toekomst. Waanzin heeft het gehaald van het gezonde boerenverstand.

Reageer op: Reactie en bedenkingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.