- Anja13 september 2017 om 23:45
Sinds eem half jaar gaat het niet zo goed met mij
Ik zie mijn vader steeds voor mij die al 35 jaar dood is
Sinds elkele weken zie ik ook mijn zusje ook zei is al 10 jaar dood
Ik zie ze vooral als ik alleen ben
En toen mijn vader opgebaard lag heb ik hem niet gezien maar nu zie ik hem in kleding waarin hij begraven is en die ik dus nooit geweten heb
Ik krijg opdrachten om mezelf te snijden en soms moet ik na het spoor om.er een eind aan te maken
Ook huil ik veel en vergeet dingen ben erg onrustig en bang
Bang dat ik verkeerde dingen ga doen
Ik ben al eens opgenomen geweest maar dat doet ggz niet meer
Ik slik 10 medicijnen per dag maar ba mijn gevoel werek ze niet na behoren
Als ik crisesdiest bel moet ik maar gaan koken
Ik ben alleen en erg bang
Is dit alleen een depressie of toch meer
Soms ben ik met mijn gedacht totfaal van wereld af en ben al 2 keer van spoor gehaald
Wie heeft een goede raad voor mijn ben echt ten einde raad4 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 september 2017 om 23:54Dat is best pittig en heel vervelend voor je. Ik zou je willen aanraden, om er toch eens met de huisarts over te praten.
ReagerenAnja14 september 2017 om 00:16- Heb ik gedaan maar verwijst me na ggz
John (moderator)
14 september 2017 om 07:37Gerichte hulp zou ook van de GGZ moeten komen. Ik neem aan dat je in behandeling bent of bent geweest bij de GGZ. Je zou contact op moeten nemen met de begeleider die je hebt/had van de GGZ. Maar niet via de crisisdienst
ReagerenCatootje14 september 2017 om 09:23Als je overledenen ziet ben je waarschijnlijk hooggevoelig. En misschien realiseert ie zich niet dat ie dood is. Als je opdrachten krijgt om je te snijden zijn er negatieve energieën bij je. Een betrouwbaar medium zou misschien kunnen helpen om beter met je energie om te gaan en negatieve energieën buiten te houden. Goed uitkijken wat je doet en je gevoel volgen.
En verder goed voor jezelf zorgen. Als je goed in je vel zit hebben negatieve energieën minder vat op je. Zorgen voor goede voeding, misschien wat supplementen, lichaamsbeweging en de natuur in. En je realiseren dat je sterker bent dan die negatieve energieën.
Reageren



