- CJ22 juni 2012 om 06:44
Beste lezer,
Al heel lang heb ik last van mijn rechterknie, dat is denk ik zo’n acht jaar geleden begonnen. Met sporten en lange wandeltochten kreeg ik er altijd last van. Dat is de laatste jaren gelukkig steeds minder geworden maar sinds een jaar heb ik een ander probleem: mijn rechterknie voelt instabiel.
Dit gebeurt vaak als ik een tijdje gezeten heb en daarna bijvoorbeeld wat harder moet lopen om de bus te halen of als ik een heuvel op loop. Het voelt dan erg krakerig in mijn knie en ik schud mijn been dan regelmatig tijdens het lopen even los, omdat ik het gevoel heb dat mijn knie anders uit de kom schiet. Het is verder niet pijnlijk maar wel een eng gevoel. Ik heb vroeger blijkbaar wat last gehad van hypermobiliteit maar het is dat mijn moeder me dat laatst vertelde, anders had ik dat niet eens geweten. Dit was ook al over in de periode dat de klachten begonnen zijn, zo’n acht jaar geleden. Kan dit er wat mee te maken hebben? Ik vind het vervelend en wil niet direct naar een dokter rennen want ik weet bijna zeker dat die me dooverwijst naar een fysio en daar heb ik nu geen tijd voor, maar ga over een maandje wel een weekje sportief doen op een kamp en wil graag weten wat het precies is. Is er iemand die mij meer kan vertellen hierover? Bedankt!
1 reactieReagerenCJ22 juni 2012 om 06:46Nog een toevoeging op dit bericht: ik ben de afgelopen jaren verschillende keren naar de dokter en het ziekenhuis geweest voor foto’s en een echo maar daar kwam niets uit. Daarna heb ik een tijdje bij de fysio gelopen en dat hielp ook niet, ik kreeg er alleen maar meer last van dus daar ben ik mee gestopt. Ze gooiden het allemaal op groeipijn en daar heb ik me toen maar bij neergelegd.
Reageren


