Zoeken Vraag het forum

Beurs gevoel zitvlak

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • KleineVogel

    Hallo,
    Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Ik heb veel pijn bij het fietsen. Drie meter fietsen is al te ver, zodra ik op het zadel ga zitten krijg ik zo’n beurs gevoel wat lijkt op zadelpijn, maar het onmogelijk kan zijn na zo kort fietsen! Dit kan niet aan mijn zadel liggen, want ik heb deze fiets/dit zadel al jaren, maar zo erg als nu heb ik dit nooit gehad. Plus dat ik het ook heb op andere fietsen. Ook nu (ik heb vanavond zo’n 20 minuten gefietst) heb ik nog pijn. Het is heel belemmerend, omdat trappen nauwelijks gaat als ik zo’n pijn heb. Fietsen doe ik dus ook bijna nooit meer… Af en toe heb ik ook pijn bij bijv. op het toilet zitten, echt heel vervelend.

    Moet ik er wel bij vermelden dat ik reumatische klachten en een heupdysplasie heb, maar ik geloof niet dat dit ermee te maken kan hebben. Wellicht is wel het litteken wat ik in mijn bilnaad heb (heupoperatie) een oorzaak, maar ik denk eerlijk gezegd van niet (zo voelt het niet).

    Groetjes

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Met een dergelijke medische voorgeschiedenis is het lastig algemene opmerkingen te maken over deze zadelpijn. Laat het perineum door uw arts beoordelen. Mogelijk kan uw partner ook eens zien of zich afwijkingen bevinden ter locatie van de pijn.

    Reageren
Reageer op: Beurs gevoel zitvlak
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.