Zoeken Vraag het forum

Pijn in knie voetbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • suisluarez

    Hallo,

    Sinds een paar maanden heb ik last van mijn knie, het begint als ik 40 minuten fanatiek heb gevoetbald.

    De pijn is niet te verklaren maar het komt van de binnenkant van de knie en het houd 1 a 2 dagen aan, daarna kan ik weer normaal lopen maar als ik dan weer 40 minuten intensief ga sporten komt het weer terug.

    Hier heb ik nu ongeveer 3 tot 4 maanden last van, ik zou ook niet weten wat de oorzaak zou zijn geweest..

    Alvast bedankt!

Reageer op: Pijn in knie voetbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.