Zoeken Vraag het forum

Pijn in bil met uitstraling naar been

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi!
    Ik was februari 2017 aan het hardlopen en toen kreeg ik ineens last van m’n rechter bil (ik doe aan atletiek dus was gewoon op de baan) dus ik dacht ik doe even rustig aan en toen ging het wel weer en ik ren heel langzaam nog 5 meter en toen was het echt klaar. De pijn werd ineens veel erger. Ik kon nog wel wandelen maar wel met pijn. Bij de fysio allemaal verschillende behandelingen gehad wat allemaal niks geholpen heeft, door gestuurd naar de huisarts en die zou me doorsturen naar het ziekenhuis. Naja huisarts was eigenwijs en wilde eerst nog allemaal dingen proberen want het was volgens hem een spierscheuring met littekenweefsel erop en dat moest er uit gemasseerd worden, liggen huilen daar van de pijn en het werd alleen maar erger. Toen zei hij het lijkt me dan toch een slijmbeursontsteking, zo’n spuit er in gekregen (voordat ik überhaupt kon nadenken zat die spuit er al in) waar ik dus niet goed tegen kon want de pijn werd alleen maar meer. De pijn was zo erg dat ik op krukken moest lopen Toen voor een mri scan, daar was niks op te zien, bloed onderzoek was allemaal goed. Dus naar een orthopeed die gespecialiseerd was in de heupen en benen en die wist het niet. Een orthopeed die gespecialiseerd was in de rug geweest, kon ook niks vinden. Die heeft me doorgestuurd naar een neuroloog. Daar nog een mri scan gehad dit maal van mijn bekken en een zenuw onderzoek gehad. Helaas was hier ook niks uit gekomen. Ik kreeg toch pillen tegen zenuwpijn. Deze hielpen goed.
    Ondertussen was het eind september. Ik had geen pijn meer en besloot te stoppen met de zenuwpijn pillen. Heb zelfs een keertje heel rustig weer hard gelopen. Na 2 weken (zonder gesport te hebben of iets) kwam de pijn ineens weer terug.
    Neuroloog gebeld en moest weer beginnen met de zenuwpijn pillen. Helaas hielpen ze ineens niet meer.
    Ik heb toen om een doorverwijzing naar het AMC gevraagd en die gekregen. Bij de neuroloog daar heb ik een bloed onderzoek naar lyme gehad en nog een mri scan van mijn bekken. Uit het bloed onderzoek bleek dat ik geen lyme had. De uitslag van de mri krijg ik 5 januari.
    Ook voel ik me de laatste tijd steeds vaker ziek. Voorheen was ik bijna nooit ziek. Ook doet mijn knie steeds vaker zeer.
    De plek waar ik pijn heb in mijn bil kan ik precies aanwijzen.
    Ik ben trouwens een vrouw, 19 jaar. Slik op dit moment 2x per dag ibribrufen 600 mg tegen de pijn en ik slik de pil .
    Is er iemand die misschien een idee heeft wat ik heb?..

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Ik loop trouwens op dit moment niet meer op krukken.

    Reageren
    ilse

    Zou het een Hernia kunnen zijn??!

    Reageren
    Robert Diepeveen

    Hey ben j er al achter wat je hebt ik heb namelijk op het moment het zelfde lig al dagen op de bank en dat terwijl ik normaal gesproken gewoon werk en sport als ik iets gebroken heb. Nu heb ik het in de heup rechter kant met uitstraling na mijn knie holte en rug dit heb ik gekregen met boksen een verkeerde beweging en het was afgelopen zeg maar. Heb tramadol en oxycodon mast dit helpt niet groet r Diepeveen

    Reageren
    Bas

    Ik heb ook soortgelijke  klachten zie nieuw bericht scheve bekken zenuw klem.   Mijn vermoeden de zenuw die jou been aanstuurd zit ergens klem in de onderrug of bij de bekken.

    Gr. Bas

    https://www.dokter.nl/forum/hersenen-zenuwen/1689076-scheve-bekken-zenuw-klem/

     

    Reageren
Reageer op: Pijn in bil met uitstraling naar been
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.