- Anoniem20 november 2014 om 19:02
Beste,ik heb nu ongeveer een 2j last van faalangst.Als mijn vrouw me laat merken dat ze de liefde wil bedrijven ben ik zo angstig en nerveus.ik ga het liever uit de weg.ik slik verventi 50mg wat ik van mijn huisdokter heb gekregen maar ik kan moeilijk elke maand 55euro gaan uitgeven voor pillen.wat kan ik doen?ik ben 35 jaar en heb geen ziektes,ik slik geen medicatie.ik rook wel.wat kan ik hier aan doen?het begint mijn seksleven echt te beheersen!!!
1 reactieReagerenJohn (moderator)
20 november 2014 om 19:47Als faalangst de oorzaak is, had de huisarts je een verwijzing moeten geven voor de psycholoog. Ga terug naar je huisarts en vraag een verwijzing. Je kunt dit alleen maar oplossen als je iets aan de faalangst doet.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties