- Bert20 juni 2013 om 09:32
Hey,
Sinds een jaar of 5 heb ik een vreemd bultje bij het uiteinde van me plasbuis(soort 2 lipjes). Ik weet niet of het me plasbuis is, maar het steekt in ieder geval uit de penis. Ook heb ik vaak last van een branderig gevoelen bij het plassen, waar het misschien mee te maken kan hebben. Verder is de huid een beetje rood onder de eikel.
Als je deze linkt opent dan zie je rechts: Probeer deze ook eens en dan het tweede plaatje van boven(links). Daar zie je ook iets uit de penis komen.
Kent iemand deze verschijnselen? Ik dacht misschien zelf aan een Prostatitis?
5 reactiesReagerenAnoniem20 juni 2013 om 15:35Jij had al een topic hierover gemaakt.
Zie:
Raar bultje/lipje
http://www.dokter.nl/forum/Is-dit-kanker/281647-Raar-bultje/lipje.htmlen hier heb je ook gereageerd:
Reageren
Twee bultjes op urinebuis op eikel
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/201682-Twee-bultjes-rond-urinebuis-op-eikel.htmlAnoniem20 juni 2013 om 15:38Prostatitis is een ontsteking aan de prostaatklier. Dit is een typische mannenkwaal. Prostatitis is een bekende klacht voor jonge en middelbare mannen, wanneer zij problemen met hun urinewegen hebben.
Er worden verschillende soorten prostatitis onderscheiden, zoals chronische en acute prostatitis. Prostatitis kan gepaard gaan met koorts, koude rillingen en pijn in de genitaalstreek maar het kan ook asymptomatisch verlopen.
Prostatitis wordt gediagnosticeerd door middel van urineonderzoek in het laboratorium. Bij prostatitis is ook het PSA verhoogd.
De behandeling hangt af van de soort prostatitis en varieert van antibiotica tot helemaal niets.
Bron:
Reageren
http://nl.wikipedia.org/wiki/ProstatitisBert20 juni 2013 om 16:35Kan dat bultje daarmee te maken hebben, want heb dat al zo lang, maar weet niet echt wat het is.. Ook dat branderig gevoel heb ik al super lang, maar dat is 4 a 5 jaar geleden gecontroleerd door een plastest en toen waren er geen bacterien gevonden.
In ieder geval bedankt voor de reactie.
ReagerenAnna20 juni 2013 om 17:11Hallo Bert,
Maak eens een afspraak bij een uroloog. Die heeft natuurlijk al zoveel penissen gezien dat hij wel herkent of het normaal is of niet. En ook voor dat branderige gevoel zou ik gewoon weer urine inleveren. Heb je het ook met klaarkomen?Anna
ReagerenQuote20 juni 2013 om 17:14Veel mannen krijgen plasklachten, zoals vaker plassen, een zwakkere straal en nadruppelen.
De oorzaak van deze klachten is vaak onduidelijk.
Plasklachten hebben meestal niet te maken met een prostaatvergroting en zelden met prostaatkanker.
Plasklachten gaan bij een derde van de mannen vanzelf over.
http://www.thuisarts.nl/plasklachten-bij-mannen/ik-heb-plasklachtenPlasbuisontsteking geeft pijn of een branderig gevoel, vooral bij het plassen.
Reageren
Er kan spontaan gele pus of helder slijm uit de plasbuis komen (‘druiper’).
De chlamydia- of gonorroe-bacterie (overgebracht door seks) is meestal de oorzaak.
De behandeling bestaat uit antibiotica.
Waarschuw bij een soa uw seksuele partner(s) van de afgelopen zes maanden.
http://www.thuisarts.nl/plasbuisontsteking/ik-heb-plasbuisontsteking
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Bultje/pijn bij plassen
- Door Bert
- 20 juni 2013 om 07:32
Beheerd door
Peter (huisarts)- 5 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties