Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Besnijdenis vragen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Question234

    Hallo,

    Binnenkort word ik besneden en daarvoor had ik nog een paar vragen die ik graag stel aan andere mensen die ook een besnijdenis hebben ervaren.

    1. Ik word besneden omdat ik een te nauwe voorhuid, heb bij erectie zat de penis erg strak. Hebben enige van jullie daarom het gevoel dat jullie enige penis groei hebben misgelopen? Voor mij is het niet een heel groot probleem omdat ik nog jong ben en niet uitgegroeid.

    2. Ik heb een best wel donkere huidskleur en daarom vraag ik me af als ik na de besnijdenis verschild in kleur kan zien (ik zie wel eens een donkere besneden penis lang komen bij het kijken van porno en dan zie je erg verschild in kleur soms)

    Als dit het geval is kleurt dit weer terug en hoe snel?

    Leeftijd: 14

     

    Met vriendelijke groet,

    Anoniem

    4 reacties
    Reageren
    Question234

    iemamd enig antwoord op deze vragen?

    Reageren
    Hoi

    iemand???

    Reageren
    Anoniem

    Nog steeds zoekend naar antwoord op deze vragen

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb zon beetje het zelfde ik ben 15 en heb ook een nauwe voorhuid in wordt 14 sept besneden zit er zelf best tegenop maarja het moet gwn gebeuren.

    Ik denk niet dst het wat met de groei te maken heeft omdat ik denk dst je penis voornamelijk groeit als die slap is zegmaar. Ik denk dat je altijd wel een iets andere kleur zou houden maar dat maakt niet veel uit denk ik

    Reageren
Reageer op: Besnijdenis vragen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.