Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

cyste op bal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Thomas

    hallo!

    het is nu een goede 4 maanden geleden dat ik er achter kwam dat er een bultje bovenop mijn rechter testicle iets aan de achterkant, hij is erg klein, 2,5 – 3 mm gok ik. hij is sindsdien niet veranderd van grootte. Ik ben er destijds ook mee naar de huisarts geweest en die vertelde me dat het niks was, hij kon hem zelf amper vinden. en zei dat het wel een aantal weken zal duren voor hij weg was of er iets mee zou gebeuren.

    nu mijn vraag! ik denk zelf dat het een spermatoceles is, wat een cyste in de bijbal is, alleen zit bij van mij echt vast aan mn bal en kan hem niet pakken of rond bewegen. Ik heb nu dus af en toe, meestal ’s avonds dat ik hem voel en er een lichte pijn aanwezig is, deze straalt soms een beetje uit naar boven of het zit bij de bal zelf. Soms heb ik het een paar dagen niet, dan weer een paar dagen wel. Het zit me fysiek niet in de weg. Het voelt alleen niet fijn om een ongemak te voelen op die plek.

     

    Nou vraag ik me dus af, is het iets normaals dat het zo lang kan duren? de huisarts sprak destijds van dat alles daar beneden zich aan moet passen aan die cyste en dat soms wat gevoeligheid of pijn kan geven. maar het is inmiddels al een poos geleden! of duurt een cyste nou eenmaal lang? Ik heb de erge dingen sowieso al uitgesloten omdat hij al 4 (waarschijnlijk daarvoor ook al) zo klein is gebleven en op die plek zit.

     

    sorry voor het lange verhaal,

    bvd!

    2 reacties
    Reageren
    Gerard

    precies hetzelfde, ook de dokter zei dat het waarschijnlijk een cyste was maar kon het niet goed vinden. Echter ook twijfels, inmiddels al meer informatie?

    Reageren
    Janus

    Nu ook last van alleen mijn bultje zit wel vast en op mijn hoofdbal zeg maar

    Moet een afspraak maken voor een echo. De dokter heeft de naam genoemd, maar ik kan op de doorverwijzing niet de naam ontcijferen uit zijn handschrift… Dokters en hun handschrift altijd..

    Reageren
Reageer op: cyste op bal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.