Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

1ste keer seks geen stijve

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ricciardo

    Hallo.

    Ik zit met een vrij groot probleem, Ik had een vriendin die seks wou was voor mij de eerste keer best spannend enzo maar toen ik met mijn hand bij haar de broek in ging had een heel vaag angstig gevoel in mijn lichaam en ik kreeg hem ook niet meer stijf hij hing heel slap en ik kon er helemaal niks tegen doen ik schaam mij kapot terwijl het met porno enzo wel altijd goed gaat! Maar nu heb ik een andere vriendin die ook verder wil alleen ben ik super bang dat het weer net zo gaat ik wil zelf ook super graag seks!! Ik wil graag voelen hoe dat voelt alleen ben ik nu super bang dat het weer exact zo gaat HELP!!

    Groeten,
    Ricciardo

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je moet je daar vooral niet druk over maken. Het zijn gewoon de spanningen geweest van de eerste keer. Dat is niet zo raar hoor. Dat komt veel vaker voor dan je denkt. Niet verder over nadenken.

    vrij veilig!!!

    Reageren
Reageer op: 1ste keer seks geen stijve
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.