- Anoniem3 februari 2016 om 21:51
Hallo,
Een vriend van mij is nu al 9 maanden erg moe, veel pijn in ze spieren, opgezwollen aderen in zijn handen en heel depressief.
De dokters weten niet wat er met hem aan de hand is, overal waar hij op getest word blijkt negatief te zijn. Het is geen ziekte van lyme, geen Pfeifer, niks met zijn schildklier, geen geslachtsziekte etc.
Hij heeft nu een radioactieve scan gekregen om te kijken of er wat met zijn zenuwen of spieren is, volgende week vrijdag krijgt hij daar uitslag over, maar de arts die aanwezig was zei dat hij nu al niks zag. Nu ligt het eraan of de reumatoloog misschien wel wat vind.Nu is het zo erg gesteld dat als ze volgende week vrijdag niets vinden hij zelfmoord wilt plegen. Hij heeft al 8 maanden geen uitzicht van leven meer en hij wil niet gezond verklaart worden wetend dat hij erg ziek is.
Ik probeer hem daar natuurlijk uit de praten maar ik wil zo snel mogelijk weten wat er met hem aan de hand is. Ik herken hem niet meer terug, hij is zeer depressief en vind niks meer leuk.Informatie over hem:
Man
20 jaar
1.73cm
60kg
Drinkt niet speciaal veel, alleen bij het uitgaan eens per maand drinkt hij wel eens wat.
Gebruikt geen drugs.
Rookt niet.1 reactieReagerenJohn (moderator)
3 februari 2016 om 22:44Had hij voordat de klachten ontstonden misschien ook al depressieve buien?
Reageren
Zijn er ingrijpende emotionele gebeurtenissen geweest?



