Zoeken Vraag het forum

Misschien een soa/hiv?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, ik heb in de afgelope 2 maanden 3x seks gehad met een dame, de laatste keer was circa 2 weken geleden, ik heb altijd een condoom gebruikt, wel ben ik een keer met mijn geslachtsdeel tegen haar geslachtsdeel aangekomen, toen had ik geen condoom om maar dat is niet zo erg toch? Ben er niet in gegaan, maargoed, wel heb ik orale seks gehad, ( Ik ben gepijpt zonder condoom ) nu heb ik al 5 dagen last van hoofdpijn en luiheid, ben ook moe, terwijl ik goed en veel slaap.. Afgelope nacht heb ik gewoon 12 uur lang geslapen, best vreemd want ben helemaal niet actief geweest de laatste 2 weken. ook moet ik vaak plassen in grote hoeveelheden, ook ben ik soms voor een paar seconden duizelig als ik heb gelegen en weer op sta, ik heb ook al 5 dagen lang last van een warme voorhoofd en een superwarme lichaam, ik dacht in eerste instantie dat ik koorts had maar ik heb me temperatuur gemeten en kwam uit op 36.5 gewoon een normaal temperatuur toch? En echt heeeel af en toe, 1 a 2x per dag klopt me hart wat sneller voor 2-3 seconden.. Heeft iemand enig idee wat dit is? Ik heb beetje research gedaan op internet en een paar van deze symptonen zou kunnen betekenen dat ik een soa/hiv heb, maar ik heb geen andere symptonen, zoals bultjes/puistjes/wratten/rode vlekken etc.. Heeft iemand enig idee wat dit is? Want iedereen zegt dat ik veel water moet drinken en veel drinken en dat doe ik ook maar ik heb geen flauw idee wat het is.. Warme lichaam en voorhoofd etc maar geen koorts gewoon normaal temperatuur!! Ik maak me zorgen! Hoop dat iemand mij kan helpen, of hoop dat het morgen weg is als ik wakker word maar zal wel niet! 🙁

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    HIV loop je zo toch niet op hoor !

    De klachten die je hebt kunnen veroorzaakt worden door het warme weer of misschien een virus infectie.

    Reageren
    Anoniem

    Hey Tandor, bedankt voor je reactie, maar een soa zou wel kunnen toch? En mwah.. Het warme weer? Ik betwijfel het.. Een virus.. Hoe zou ik kunnen weten of ik een virus heb? Ik begin nu ook beetje last te krijgen van zweterige en warme voeten, wat ik eerder niet had.. Graag hoor ik nog van je.

    Reageren
    John (moderator)

    De klachten die je hebt passen heel goed bij het warme weer hoor…..

    Een soa zou natuurlijk wel kunnen. Ga naar je huisarts met je klachten en laat een soa test doen als je daar bang voor bent.
    Je kunt zo niet weten of je een virus hebt. Je moet dan kijken of je bepaalde klachten heb t die dan passen bij een bepaalde virusinfectie. Een zomergriepje bijvoorbeeld.
    Ik denk dat vooral heel erg loopt te stressen voor HIV. maar zoals gezegd: HIV loop je zo toch echt niet op.

    Reageren
    Anoniem

    Hmm, oké bedankt, zal even langs de ha gaan, ik hou je op de hoogte.

    Reageren
    John (moderator)

    Succes……..
    ( het zal wel allemaal meevallen hoor)

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt, hoop dat alles zo snel mogelijk goed komt en het niks ernstig is, heb morgen al een afspraak voor een soa onderzoek, hou je op de hoogte!

    Reageren
Reageer op: Misschien een soa/hiv?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Hiv: oorzaak, symptomen en behandeling

Symptomen soa bij vrouwen, zo herken je ze op tijd
6 min leestijd

Symptomen soa bij vrouwen, zo herken je ze op tijd

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.