- Anoniem15 november 2013 om 20:56
Goede avond,
Ik loop al meer als een jaar met veel pijn in me nek. Heb de laatste tijd ook uit het niets last van me been(benen) of rug of ineens me hand die zeer doet en soms ook me keel deze pijnlijke delen blijven ongeveer van 1-3 dagen hangen en dan is het weer weg. Ik loop al lange tijd bij Fysio en dan weer houdingstherapeut omdat de dokter denk dat dat het is maar niks helpt. Ik weet niet of het misschien wat anders kan zijn. Kunt u mij advies of tips geven of weet u wat het kan zijn?
Mvg Kristel12 reactiesReagerenTandor115 november 2013 om 22:39Dat is een moeilijke vraag. Ik heb ook nog wat vragen..
Hoe oud ben je?
Reageren
Gebruik je medicijnen?
Heb je nog andere klachten of aandoeningen?Anoniem16 november 2013 om 09:35Ik ben net 21 jaar.
Reageren
Heb geen medicijnen meer, heb tijdje voor me maag medicijnen geslikt maar ben ik mee gestopt.
en verder heb ik alleen elke dag hoofdpijn. Het is ook heel moeilijk uit te leggen allemaal. De pijn is soms ineens ergens anders en dan weer ergens anders zo vreemd. Soms lijkt het dan net of ik gesport heb ofzo en daarvan spierpijn heb.
Mvg KristelTandor116 november 2013 om 19:08Zijn er wel eens foto´s van je nek gemaakt of een scan?
ReagerenAnoniem18 november 2013 om 12:55Ja er zijn foto’s gemaakt er was niks mis met me botten. Me nek stond wel te recht zeiden ze er zat niet zo’n kronkel ofz in.
ReagerenTandor118 november 2013 om 19:58Is er ook wel eens bloedonderzoek gedaan? En zoja weet je wat er onderzocht is?
ReagerenAnoniem18 november 2013 om 21:01Ik heb 2 bloedtesten gehad dat ik me kan Herinneren. 1 voor pfeifer en de andere voor ontstekingen(ze dachten dat ik een blinde darm ontsteking had) maar bleek blaasontsteking te zijn een beetje een verwaarloosde. Mvg
ReagerenTandor118 november 2013 om 21:22Ik zou toch even naar de huisarts gaan en vragen om nog een keer bloed te prikken en daarbij je schildklier te laten controleren.
ReagerenAnoniem18 november 2013 om 21:36Oke kan ik dat gewoon zelf aanvragen?
Reageren
Kan daar pijn vandaan komen? Ik ben er namelijk niet mee bekend verder dus vandaar.
MvgTandor118 november 2013 om 21:42Je kunt de huisarts vragen om dat te onderzoeken.
Reageren
De schildklier van nogal wat klachten opleveren.
Heb je problemen met je gewicht?Anoniem19 november 2013 om 10:11Oke. Nee heb geen last van me gewicht ben eigenlijk al een jaar op het zelfde gewicht. Ben ook gewoon op een normaal gewicht.
Reageren
MvgAnoniem20 november 2013 om 08:48Mijn moeder heeft fybromilagie, sommige vragen dan ook aan mij of ik dat miss niet heb maar ze zeggen dat het niet erfelijk is(is niet 100% zeker). Maar ik weet ook niet of ik me daarop kan laten testen ofz. Of denkt u dat dat t sowieso niet is?
ReagerenTandor120 november 2013 om 20:50Daar kan ik natuurlijk geen antwoord op geven.
Reageren
Je zou dit met je huisarts kunnen overleggen.



